Телевізор Xiaomi Mi TV A2 43"
Ваша перепустка у світ мультимедійних розваг
Телевізор Xiaomi TV A2 на базі Android TV 11 забезпечує миттєвий доступ до фільмів та шоу на будь-який смак. Вбудований асистент Google повністю змінює концепцію управління контентом. Завдяки Dolby Audio та DTS Virtual:X Sound вам гарантовані враження, як у кінотеатрі, а безрамковий дизайн та висока роздільна здатність HD дозволяють повністю поринути у перегляд.
Більше екран – більше вражень
Тонка, практично непомітна тристороння рамка збільшує площу екрану, додаючи зображенню більшу реалістичність. Висока роздільна здатність 4K забезпечує відмінну глибину та деталізацію картинки, робить максимально чіткими та комфортними для сприйняття будь-які світлі та темні ділянки зображення. Отримуйте насолоду від яскравих образів та динамічних сцен на екрані Xiaomi TV A2.
Мінімалістичний дизайн
Екран телевізора обрамлений у тонку металеву рамку та встановлений на витонченій підставці. Короткий дизайн підкреслює сучасний стиль Xiaomi і допомагає телевізору легко вписатися в будь-який інтер'єр.
Професійна якість звуку
Два потужні динаміки по 12 Вт кожен наповнюють простір чистими деталізованими звуками у форматі Dolby Audio. Аудіосистема Xiaomi TV A2 підтримує подвійне декодування Dolby Audio + DTS-X, що посилює іммерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює тривимірний звук, створює повну ілюзію присутності у кінотеатрі.
Переваги Android
Xiaomi TV A2 під керуванням вдосконаленої ОС Android TV гарантує зручну навігацію та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви отримуєте миттєвий доступ до тисяч фільмів та серіалів, а також додатків на будь-який смак.
Інтелектуальний помічник Google Асистент
Попередньо встановлений асистент Google дозволить керувати телевізором за допомогою голосових команд. Швидко знаходите улюблені фільми, отримуйте інформацію про погоду та останні новини, натиснувши кнопку на пульті управління і віддавши відповідну команду. Ви навіть можете керувати розумними пристроями домашньої екосистеми, використовуючи можливості смарт-управління.
Зручний пульт
Пульт дистанційного керування з окремими кнопками популярних сервісів дає можливість простим натисканням на кнопку керувати контентом та налаштуваннями телевізора.
З маленького екрану на великий
Насолоджуйтесь улюбленим контентом у чудовій якості та забудьте про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast та Miracast ви можете легко перемістити зображення зі свого смартфона на великий екран Xiaomi TV A2, щоб продовжити перегляд з максимальним комофртом.
Потужна продуктивність
Сучасний чотириядерний процесор А55 у поєднанні з 2 Гб ОЗУ та 16 Гб ПЗУ підтримує чудову якість картинки, забезпечує плавну роботу будь-яких додатків та швидку реакцію на команди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 6.97 кг |
| Висота | 609 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Ширина | 957 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Підтримка 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Телевізор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴




