Мультитул HuoHou mini Black HU0140
Xiaomi Huo Hou Mini Multi-function Knife-компактний мультифункціональний інструмент для дрібного ремонту по дому і різних побутових завдань. Довжина корпусу пристрою становить всього 8 см., тому ви можете зберігати його навіть в кишені.
Безліч функцій в одному інструменті
Xiaomi Huo Hou Mini Multi-function Knife поєднує в собі можливості відразу 11 різних інструментів. Серед яких:
ножиці
гачок
пінцет
міні викрутка
шпилька для SIM-карти
ніж для розкриття посилок
пилка нігтів
ножа
відкривачка для пляшок
плоска викрутка
кільце для ключів
Надійні матеріали
Поверхня мультифункціонального ножа Xiaomi Huo Hou Mini Multi-function Knife складається з алюмінієвого сплаву і нержавіючої сталі з титановим покриттям середньої твердості (30cr13), оброблена молібденом і покрита анодним окисленням. Завдяки цим властивостям, багатофункціональний ніж володіє зносостійкістю і не схильний до корозії. Він м'який зовні і досить міцний всередині.
Компактний розмір
Розмір мультитула становить всього 80 х 28 х 19 мм, що дозволяє йому легко поміститися в руці. Завдяки легкій вазі (153 г.) інструмент зручно носити з собою.
Класичний дизайн
Гаджет виконаний в класичному корпусі і має стильний дизайн.
Відмінний подарунок для чоловіків
Ідеальний інструмент для господарських чоловіків, які цінують універсальність і люблять бути готовими до всього.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huo Hou |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 153 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Мультитул, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



