-47%

Електронний алкотестер Lydsto T1 Alcohol Tester YM-JJCSY01 Black
1 699 ₴
899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний алкотестер Lydsto T1 Alcohol Tester YM-JJCSY01 Black
Алкотестер Lydsto T1 Alcohol Tester (YM-JJCSY01) - це надійний інструмент для контролю рівня алкоголю в крові. Багатошарова конструкція фільтра камери мундштука дозволяє відокремлювати інші домішки, зберігаючи тільки спиртові пари, що забезпечує високу точність вимірів.
Нова конструкція з використанням високочутливого напівпровідникового датчика з низьким енергоспоживанням дозволяє проводити замір всього за 10 секунд, що суттєво економить час і не впливає на точність вимірювань.
Трьохколірний індикатор (зелений, помаранчевий, червоний) дозволяє швидко визначити результати тесту, не аналізуючи цифрове значення. Крім того, залежно від ступеня вмісту алкоголю, що перевищує стандарт, видаються різні звукові сигнали.
Покази тесту відображаються великими символами на цифровому дисплеї високої чіткості, що робить процес вимірювання максимально зручним. Акумулятор ємністю 200 мАч забезпечує роботу пристрою протягом 150 вимірів.
Корпус виготовлений з легкого алюмінієвого сплаву, що робить пристрій міцним та легким. Компактні розміри (88 x 24 x 15 мм) дозволяють комфортно носити алкотестер у кишені або зберігати в сумці чи бардачку автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lydsto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Алкотестер, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴


