
Мережевий зарядний пристрій Gelius Moxie GP-HC050 2 USB QC 3.0 + Type-C PD20 W White
799 ₴
- В наявності
- Код: 00000090472
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Gelius Moxie GP-HC050 2 USB QC 3.0 + Type-C PD20 W White
Мережевий адаптер Gelius Moxie GP-HC050 підтримує високошвидкісний режим заряджання та дає змогу живити одночасно чотири пристрої. Gelius Moxie GP-HC050 забезпечує оптимізоване заряджання. Інтелектуальний контролер зарядного пристрою вибере оптимальний режим роботи для заряджуваного девайса. Адаптор надійний і безпечний у використанні. Корпус виготовлений із посиленого, ударостійкого та вогнестійкого пластику. Зарядний пристрій захищений від перенапруги, зниження напруги, перегрівання, перевантаження струму та короткого замикання.
Характеристики:
Потужність розетки: 4000 Вт
Вихід Type-C: 20 Вт (PD20W, QC3.0/2.0, AFC, FCP)
Вихід USB: 18 Вт (QC3.0/2.0, AFC, FCP)
Загальна вихідна напруга: 5 В / 3 А
Розмір: 70 х 51 х 79 мм
Вага: 94 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 4000 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Можливість заряджати 4 ґаджети одночасно |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кабель у комплекті | Да |
| Категорія товару | Зарядні пристрої |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 4 |
| Комплектація | СЗП, Інструкція, Гарантійний талон |
| Наявність дисплея | Немає |
| Живлення | От сети |
| Подкатегория товаров | Мережеві |
| Сумісність | Універсальний |
| Тип | Мережеві |
| Вихідні інтерфейси | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


