Рюкзак для перенесення тварин Pokemon CosmoPet White/Blue
Стильний космічний рюкзак-перенесення для кішок, невеликих собак та інших дрібних тварин вагою до 7 кг. Дозволяє вихованцю спостерігати за всім, що відбувається навколо і відчувати себе в повній безпеці. Тепер можна проводити набагато більше часу разом із улюбленцем і показати йому цілий світ, а весь світ захоплено дивитиметься на нього!
Чому варто купити?
Має неймовірно привабливий, продуманий дизайн, який буквально приковує до себе погляди перехожих та їхнє захоплення.
Більше не потрібно ховати вихованця у темній, тісній сумці - можна подарувати йому більше світла, емоцій та вражень
Забезпечує тварині повний комфорт під час подорожі та огляд всього, що відбувається на 180°
Оснащений вентиляційними отворами, що гарантують ідеальний мікроклімат усередині перенесення, при цьому міцний, щільний корпус не дасть вихованцю замерзнути взимку.
У комплекті дві насадки для ілюмінатора: прозора опукла колба та сітка, які дають можливість модифікувати перенесення залежно від погодних умов.
Внутрішня подушка створить тварині відчуття затишку та всі зручності для безпечної прогулянки чи подорожі
Завдяки міцній ручці і шлейкам, що регулюються, рюкзак легко закріпити ременями безпеки в автомобілі, носити в руках або за плечима.
З додатковою боковою кишенею для зберігання необхідних аксесуарів або напувалки
Внутрішній міні-повідець захистить вихованця від вистрибування та небажаної втечі
Підходить в якості малої ручної поклажі для перевезень у літаку, відповідає всім критеріям щодо габаритів та безпеки
Дуже легко чиститься, досить просто періодично протирати рюкзак вологими тканинними серветками.
*У разі перевезення тварини в літаку, рекомендується попередньо уточнити у авіакомпанії вимоги та критерії до перенесення вихованця (вони можуть змінюватися в залежності від рейсів та внутрішніх правил авіаперевізника)
Розміри: висота 42 см, довжина 32 см, ширина 29 см
Склад: поліестер, пластик
Як використовувати?
Виберіть необхідну насадку для рюкзака, закрутіть її за годинниковою стрілкою під кільце на місці віконця
Щоб убезпечити тварину від випадкового вистрибування, пристебніть короткий повідець, яким оснащений рюкзак, до нашийника або шлейки вихованця
Вирушаючи на прогулянку, завжди беріть із собою напувалку зі свіжою, чистою водою для вихованця. Не допускайте занадто тривалого перебування тварини в рюкзаку, періодично відкривайте його, приділяйте увагу вихованцю та пропонуйте йому воду та корм
Рюкзак чиститься легко, досить періодично протирати його вологими тканинними серветками. У разі сильних забруднень, що не піддаються, рекомендується скористатися хімчисткою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CosmoPet |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Гризуни, Собаки, Кішки |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак для перенесення тварин, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


