Тример Enchen Beardo Black
Стрижка волосся, бороди та щетини
Салон краси в домашніх умовах. З тримером Enchen Beardo ви зможете зробити стрижку волосся, бороди та щетини. Пристрій досить простий в управлінні, тому його зможуть використовувати навіть люди з малим досвідом у стрижках.
Змінні насадки на 5 довжин
За допомогою насадок, які входять до комплекту, доступна стрижка в 5 довжинах. Додаткові насадки розраховані на такі довжини стрижок: 3, 6, 9 і 12 мм.
Ріжуча головка у формі R
Ріжуча головка виконана зі сталі та має форму літери R. Тонкі зубці забезпечують точний контроль стрижки. Леза акуратно проходять крізь волосся і дбайливі до шкіри.
Двигун на 6000 об/хв
Тример оснащений потужним двигуном на 6000 обертів на хвилину. При цьому рівень шуму пристрою на досить комфортному рівні - до 65 дБ.
Робота від акумулятора
Машинка для стрижки отримала вбудований акумулятор на 800мАг. Зарядки тримера протягом 1,5 години буде достатньо до 3 місяців роботи (1,5 години автономної роботи). Інформацію про низький рівень заряду відображає спеціальний індикатор на корпусі.
Дорожній замок
Enchen Beardo отримав спеціальний блокувальний замок, який захищає тример від випадкового ввімкнення, наприклад у сумці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 800 мАч |
| Вхідна напруга | DC 5V |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс заряджання: | Тип-C |
| Комплектація | Тример, інструкція гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 5 ВТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








