Електробритва Enchen Rotary Shaver X6 Silver
Елегантний дизайн
Enchen Rotary Shaver X6 отримала корпус зі сріблястого матеріалу з ребристими гранями. Дизайн моделі був відзначений кількома нагородами.
Гоління без пробілів
Плаваючі головки бритви акуратно підлаштовуються під контури обличчя, забезпечуючи якісне гоління без пропусків. Леза моделі - самозагострювальні, тому підтримуватимуть свою гостроту навіть після тривалого використання. Знімна насадка на магнітних кріпленнях дає змогу легко знімати бритвену головку для очищення і так само просто кріпити її назад.
Гоління без подразнення
Пристрій підлаштовується в процесі роботи, направляючи бритвені головки під потрібним кутом для максимально ефективного опрацювання зони гоління. Також передбачено безпечний контакт зі шкірою, тому гоління з Enchen Rotary Shaver X6 не викликатиме подразнення. Завдяки системі розумного гоління мінімізовано ризик поранитися або травмувати шкіру.
Подвійні леза
Система подвійних лез збільшує площу контакту зі шкірою, завдяки чому зона гоління опрацьовується ретельніше.
До 90 днів роботи
Завдяки вбудованому акумулятору на 600 мАг, бритва може забезпечити роботу до 1.5 місяця без підзарядки. Повне заряджання займає 90 хвилин.
Захист від вологи IPX7
Enchen Rotary Shaver X6 підтримує сухе і вологе гоління. Завдяки захисту від вологи, бритву можна використовувати в душі та промивати під проточною водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мА·год | 600mAh |
| Водонепроникний рейтинг: | IPX7 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 5 ВТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






