-25%

Електробритва Enchen Victor Rotary Shaver Black
Плаваюча 3D-головка і леза, що самі заточуються
Enchen Victor оснащена трьома подвійними плаваючими головками. Модель призначена для сухого гоління. Головка бритви Enchen Victor плавно повторює контури обличчя, забезпечуючи гладке та чисте гоління. Леза бритви самозаточуються, а отже будуть лишатися такими ж гострими навіть після тривалого використання.
Магнітне кріплення
Головка бритви фіксується до корпусу спеціальним магнітним кріпленням. З його допомогою тепер набагато простіше встановлювати і від’єднувати голівку для гоління, наприклад, щоб почистити після використання.
Ідеальна робота навіть на низькому заряді
Бритва отримала спеціальний захист від затискання волосся. Навіть при низькому заряді акумулятора бритва працюватиме на звичній потужності, підтримуючи високу швидкість і крутний момент. Це допоможе уникнути застрягання волосся під час гоління та травм.
Автономність до 60 хвилин
Enchen Victor отримала акумулятор на 600 мАг, повного заряду якого буде достатньо на 1 годину роботи. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю Type-C. Повний цикл заряджання займає 1.5 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор очищення | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мА·год | 600 мАч |
| Вага | 0.22 |
| Час роботи від акумулятора | 60.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Особливості: біти: | Самозаточувальні ножі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








