Електробритва Enchen Steel 3S Black-Gold
Гоління ESM
У електробритві Enchen третього покоління використовується розумна бритвена система ESM потужністю 5 Вт з функцією захисту від защемлення. Навіть при низькій потужності, бритва підтримує стабільну швидкість ріжучої головки.
Крім того, бритва має відносно низький рівень шуму при роботі, близько 67 дБ, що нижче міжнародного стандарту IEC 75 дБ.
Підвищена ефективність гоління
У електробритві Enchen використовується захисна сітка з подвійним кільцем товщиною 0.09 мм, що дозволяє захоплювати дрібні волоски і дбайливо їх зрізати.
Підходить для вологого гоління
Виготовлена бритва з поєднання АБС-пластика і полікарбонату. Корпус пристрою надійно захищений від впливу вологи за стандартом IPX7.
2 місяці без підзарядки
Щоб заповнити заряд акумулятора бритви на 100% знадобиться всього близько 120 хвилин. Якщо голитися щодня по 1.5 хвилини, то бритва Enchen 3S здатна пропрацювати до 3 місяців без підзарядки.
Варто відзначити важливу особливість електробритви. Оскільки в ній передбачений інтерфейс Type-C, який підтримує технологію Plug-and-Play, навіть якщо ви повністю розрядили акумулятор пристрою, просто підключіть бритву до джерела живлення і ви зможете відразу почати нею користуватися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тример | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










