Фен ShowSee Hair Dryer A4-W 1800W White
Зручне розташування кнопок управління
Кнопки управління розташовані прямо на ручці, щоб спростити користування феном.
Металева сітка допомагає запобігти пилу, запобігає проникненню комах і захищає двигун пристрою.
Обертаюча насадка
Спеціально від'єднувана насадка сконструйована з можливістю створення обертового на 360 градусів повітряного потоку, щоб допомогти поліпшити ізоляцію, одночасно захищаючи волосся та уникаючи опіків шкіри голови при дуже високій температурі.
Іонізація і технологія EHD
Фен ShowSee також має здатність виділяти негативні іони 20 млн/см, нейтралізуючи статичну електрику безпосередньо на поверхні волосся. Тим самим сприяючи розгладженню волосся.
Зокрема, технологія EHD допомагає підтримувати стабільність гарячої та холодної температури, запобігаючи пошкодженню волосся та знизити ймовірність отримання опіків при перегріванні.
Потужний двигун і висока швидкість вітру
Фен обладнаний двигуном потужністю 1800 Вт з високим крутним моментом, має 6 лопатей, а швидкість вітру на виході досягає 7.4 м/с.
Захист від перегріву
До того ж, ShowSee A4-W оснащений системою захисту, яка спрацьовує, коли температура перевищує безпечний робочий діапазон, щоб захистити і користувача, і сам фен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










