Випрямляч для волосся Enchen Enrollor Hair Curling Iron Pink EU
Висока потужність та чудовий дизайн
Enchen Enrollor — професійний інструмент для випрямлення волосся потужністю 32 Вт.
Enchen Enrollor володіє прекрасним дизайном, який безумовно сподобається прекрасній половині людства, завдяки своїй витонченій формі, інтуїтивно зрозумілому управлінню, а також елегантному забарвленню.
Нагрівання за 30 секунд
Нагрівання робочої поверхні керамічних пластин випрямляча займає всього 30 секунд. Завдяки швидкому нагріву, ви істотно заощадите час на укладання волосся.
Діапазон температур 140-200 °C
Керамічні пластини пристрою рівномірно розподіляють тепло уздовж всієї робочої поверхні та захищають волосся від перегрівання.
Діапазон регулювання температури нагріву становить 140-200 °C, а на інтегрованому в корпус дисплеї, ви зможете бачити обраний температурний режим.
170-сантиметровий кабель живлення
Випрямляч для волосся Enchen Enrollor обладнаний 170-сантиметровим кабелем живлення. Настільки оптимальна довжина кабелю, забезпечить більш вільне пересування в процесі укладання волосся.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Дисплей | Да |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Випрямляч для волосся, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна температура нагрівання | 200.0 |
| Мінімальна температура нагрівання | 140.0 |
| Плоскі щипці | Да |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Розміри корпусу | 26.5 х 3 х 3 см |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








