Фен Enchen AIR Hair dryer Basic version EU White
7-лопатьова крильчатка
Для фена Enchen AIR Hair dryer був обраний японський двигун з високим крутним моментом, який забезпечує стабільне та потужне джерело повітря.
Номінальна потужність Enchen AIR 900 Вт, температура сушки волосся 55 °С, повітряне сопло, яке обертається на 360 градусів, використання 7-лопатевої крильчатки з шумопоглинаючою конструкцією, а також швидкість вітру на виході до 7.4 м/с, дозволять фену ретельно та дбайливо висушити мокре волосся.
Сітчаста поверхня зроблена з металу, щоб запобігти попаданню пилу, комах і краще захистити двигун усередині.
3 робочих режими. Ефективний захист.
У фені Enchen AIR передбачений зручний перемикач для налаштування режиму обдування.
Вбудована інтелектуальна технологія розподілу теплового балансу ICT, запобігає пошкодженню волосся перегрівом і негативному впливу надмірного холоду на ваше здоров'я.
Крім того, в фені є високочутливі запобіжники, що забезпечують відключення живлення при перегріві фена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність фена | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









