Колекційна модель Time for Machine DECO MILLENNIAL SKATEBOARDER
Дизайн у стилі Міленіала
Матеріали високої якості
Колекційна модель збирається своїми руками
Неповторність кожної моделі
Ідеальний подарунок для любителів скейтбордингу та колекціонерів
Конструктор Time For Machine колекційна модель DECO MILLENNIAL SKATEBOARDER – це унікальний набір, що включає всі необхідні деталі та інструкції для створення своєї колекційної моделі скейтбордиста в стилі Міленіала. Високоякісні матеріали та унікальний дизайн зроблять вашу модель неповторною. Більшість деталей вирізано за допомогою лазера, що гарантує точність складання.
Для складання моделі знадобиться мінімум зусиль і часу, а результат порадує будь-якого колекціонера або любителя скейтбордингу. Подолаючи труднощі та випробування в процесі збирання, ви створите колекційний предмет, який чудово доповнить вашу колекцію або стане ідеальним подарунком для вашого друга.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип | Фігурки |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

