Колекційна модель Time for Machine Tiny Sport Car
У всьому крихітному завжди є якась зворушлива чарівність, особливо у поєднанні з голлівудським шиком. Опір чомусь такому чарівному - майже злочин. Тому, натхненні чарівними конструкціями старовинних автомобілів, ми створили наш неймовірний, крихітний спорткар Time for Machine Tiny Sportcar. Зізнайтеся, Ви коли-небудь мріяли водити Bentley чи Rolls-Royce? Наш конструктор готовий вирушити разом з вами у розкішне минуле!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість деталей | 64 шт. |
| Комплектація | Колекційна модель, інструкція |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



