Колекційна модель Time for Machine Starbreeze Explorer
Time for Machine спеціалізується на елітних дизайнерських виробах із металу.
Цей чудовий екземпляр є представником елітної колекційної серії металевих 3D-моделей.
Це не просто збірна модель - це елітний, красивий і елегантний аксесуар, який прикрасить ваш будинок або офіс.
І так, ви не помилилися, це модель космічного корабля (шаттла).
Колекційна модель Time for Machine Starbreeze Explorer обладнана розсувними дверима у вантажному відсіку. Човник можна відокремлювати від прискорювача, а корабель знімається зі стенду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 212 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість деталей | 155 шт. |
| Комплектація | Колекційна модель, інструкція |
| Матеріал | Полірована неіржавка сталь |
| Тип | Збірна 3D-модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




