Колекційна модель PIECECOOL MINI VILLA, GOLD VERSION P028-G
Садовий будиночок для відпочинку у передмісті чи мальовничих районах – це, мабуть, мрія кожного. Адже це місце, де можна насолодитися таким довгоочікуваним відпочинком у родинному колі, оздоровитися і відновити сили.
Чудова колекційна модель заміської вілли PIECECOOL MINI VILLA допоможе «втілити цю мрію». Вона складається з 17 латунних елементів, що мають дуже красиве золотисте забарвлення.
Тепер ви зможете спробувати свої сили у будівництві золотого будинку своєї мрії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 14 років |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Колекційна модель, інструкція |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип | Будівля |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




