-17%

Безконтактний диспенсер для мила Enchen COCO 2 Blue
1 199 ₴
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактний диспенсер для мила Enchen COCO 2 Blue
Автоматична подача мила
Enchen COCO 2 оснащений інфрачервоним датчиком, за допомогою якого здійснюється подача мила. Швидкість спрацьовування датчика 0,25 секунд. Завдяки вбудованому датчику мило подається безконтактним способом, без необхідності торкатися поверхонь. Можливі 2 режими подачі піни.
Стильне доповнення інтер'єру
Дозатор виконаний у мінімалістичному дизайні та стане чудовим доповненням для ванної кімнати чи кухні, не створюючи при цьому візуального шуму.
Оновлень дизайн
Enchen COCO 2 є оновленою версією дозатора мила. Модель виконана із міцного пластику та формою нагадує дельфіна. Об'єм резервуару з милом становить 420 мл. На корпусі також є індикатор роботи та кнопка зміни режимів. Працює дозатор від інтегрованого акумулятора, заряду якого вистачить на 12000 спрацьовувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 420 мл |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Безконтактний диспенсер для мила, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




