Термос Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum cup 2000 ml White
Стильне рішення для зберігання напоїв
Xiaomi Sanvcat Stainless Vacuum Cup - термос ємністю 2 літри, який стане незамінним помічником для тривалої підтримки температури напоїв. Модель представлена в матовому корпусі, для покриття якого використовувалася технологія порошкового фарбування. Такий підхід дав змогу отримати приємну текстуру покриття, на якому не залишаються відбитки пальців. Ергономічна ручка дає змогу зручно утримувати термос у руці. Внутрішня частина виконана з міцної нержавіючої сталі марки 316.
Герметична і міцна кришка
Термос отримав зручну кришку, яка надійно фіксується і забезпечує тривале утримання тепла. Знімні частини кришки спрощують процес миття термоса. Подача води здійснюється натисканням кнопки на кришці. Трикутний носик забезпечує легке наливання рідини, уникаючи розливів або розбризкувань.
Тривале збереження тепла
Завдяки внутрішньому покриттю з прошарком міді, термос здатний тривалий час утримувати температуру напою. Багатошарове покриття мінімізує втрату тепла. Використовувані матеріали безпечні для контакту з їжею. Термос здатний підтримувати температуру як гарячих напоїв, так і холодних. Середній час збереження температури 6 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 965 г |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термос, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



