Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Separation Thermos 360 ml White
Якісні матеріали
Pinztea Thermos зроблений з прозорого поліпропілену і трітана, щоб ви могли легко контролювати об'єм чаю.
Крім того, цей матеріал стійкий до високих температур і повністю безпечний для харчових продуктів. Фільтри для чаю виготовлені з міцної нержавіючої сталі 304, стійкої до корозії навіть при тривалому використанні.
Продумана конструкція
Важить термос всього 265 г, крім того, зовнішня сторона виробу покрита гладкою фарбою, яка ускладнює прилипання пилу та бактерій, легко миється. Дно підстаканника покрито силіконовою основою для зручності утримання.
Хороша теплоємність
Унікальна особливість чайника Pinztea — здатність ефективно зберігати тепло. При температурі навколишнього середовища 20 °C і температурі гарячої води 96 °C, через 18 годин, температура води всередині термоса знизилася до 37 °C.
Крім можливості зберігати гарячі напої, термос Pinztea може зберігати і холодну воду. При температурі води 0 °C через 6 годин, температура води всередині термоса піднялася до 4.5 °C.
Унікальний дизайн
Користуватися термосом дуже просто. Необхідно покласти чай в сховище чаю. Потім відкрити кришку корпусу, залити окропом і накрити. Потім, перевернути корпус, щоб вода і чай змішалися.
Ви можете регулювати концентрацію чаю і час приготування на свій розсуд. Фільтр автоматично розділить воду і залишки чаю. Коли все готово, відкрийте кришку термоса, щоб насолодитися приготованим чайним напоєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 18 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.36 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 265 г |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 6.5 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Заварювальний термос, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






