Термос Viomi stainless vacuum cup 1500 ml Black
Неймовірно ергономічний термос
Портативний та легкий
Застосування ультратонких матеріалів, дозволило створити термос, який не обтяжить вас своєю масою і розмірами. Його можна розмістити в дорожній сумці та дитячому рюкзаку. Viomi - термос, який ви завжди можете взяти з собою.
Ідеальний варіант для дому та офісу
Термос Viomi здатний зберігати тепло протягом доби, що стало можливим завдяки восьмишаровій конструкції виробу, а також за рахунок застосування досить герметичної кришки.
Ефективна підтримка температури рідини
Лабораторні тести
Основне «завдання» термоса - підтримка температури рідини (води, чаю, кави тощо) протягом тривалого відрізка часу. В ході випробування термоса Viomi, були виявлені певні температурні показники. Залив воду з температурою 100 °C в термос Viomi, після закінчення доби, температура рідини збереглася в межах 52 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 20 °C).
Що стосується холодних рідин, якщо залити воду з температурою 0 °C, через 24 години вона може зігрітися до 5 °C (випробування проводилися при кімнатній температурі 30 °C).
Подвійна стінка з жароміцної сталі
SUS 304 і SUS 316
Зовнішній шар термоса виконаний з нержавіючої сталі SUS 304, внутрішня стінка з високолегованої жаростійкої сталі SUS 316. Між шарами утворюється вакуум, який сприяє підтримці температури рідини всередині термоса.
Крім того, застосування 304/316 сплавів нержавіючої сталі, забезпечує його міцність, стійкість до корозії, агресивних середовищ і температурних впливів.
Максимальний комфорт
Носик та ергономічна ручка
Для максимальної зручності використання, термос Viomi оснащений носиком і ергономічною ручкою, які чудово вписуються в загальний дизайн виробу.
Особливе напилення
Антиковзаючий ефект
Особливе напилення зовнішнього шару термоса ефективно захищає виріб від подряпин. Крім того, дане покриття не піддається впливу сонця, не розтріскується і не тьмяніє. Зовнішнє покриття забезпечує антиковзаючий ефект і створює приємні тактильні відчуття.
Жодна крапля рідини не проллється
Герметична кришка з харчового силікону
Термос Viomi оснащений вельми комфортною та компактною кришкою, яка ущільнена спеціальною герметичною прокладкою з харчового силікону, який не виділяє хімічних речовин. Така конструкція, забезпечує високий рівень зручності при перенесенні термоса, оскільки ви можете його розмістити на свій розсуд і при цьому не турбуватися, що вміст термоса може просочитися і зіпсує будь-які речі у вашій сумці. Варто відзначити, що матеріал стійкий до температурних впливів, а це в свою чергу підкреслює його особливість - довговічність. Крім того, унікальна засувка, дозволить відкрити кришку термоса в один момент.
Одне натискання на розміщення на кришці важіль дозволить легко та швидко налити улюблений напій.
Теплоізоляція
Багатошарова конструкція термоса Viomi
Восьмишарова конструкція термоса, що складається з виключно якісних матеріалів, а також застосування сучасних технологій, дозволили створити міцний аксесуар з високим рівнем теплоізоляції та чудовим дизайном.
З чудовим термосом Viomi склянка прохолодної води або чашка гарячого чаю завжди будуть під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 740 г |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термос, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴




