Терраріум Xiaomi YEE Brand Split Combination Glass Turtle Tank White
Красивий та простий стиль
Скляний резервуар для черепахи YEE має простий та елегантний зовнішній вигляд. Виготовлений він із пластику АБС та акрилового матеріалу.
Заглушка для зливу води
У нижній частині виробу є гумова заглушка для зливу води.
Поділ на зони
Резервуар для черепах YEE має наступні габарити 45.5 x 28 x 18 см і розділений на кілька зручних зон: сходи, зелена зона, зона годування та купання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Тераріум-підставка |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Тераріум |
| Форма | Горизонтальний |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тераріум, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







