
Портативний складаний стілець Xiaomi Youye PP Army Green
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний складаний стілець Xiaomi Youye PP Army Green
Зручний складаний формат
Складаний стілець для кемпінгу від Youye - незамінна річ, коли необхідно швидко і зручно облаштувати місце відпочинку. Розкладний формат дає змогу зручно зберігати стілець, оскільки він не займатиме багато місця. У складеному вигляді стілець також має ергономічну ручку для зручності під час перенесення.
Навантаження до 100 кг
Попри свої компактні габарити, стілець здатний витримувати навантаження до 100 кг. Модель виконана з екологічно чистого потовщеного поліпропілену. Цей матеріал стійкий до падіння і зносу, тому стілець забезпечить довгу службу навіть у природних умовах. А нековзна основа і міцне дно надійно фіксує стілець, запобігаючи падінню.
Універсальність використання
Стілець від Youye підходить для різних варіантів використання. Цей варіант чудово підійде для використання на природі (на риболовлі, пікніку або в поході) або ж у домашніх умовах — наприклад, на кухні або дитячій кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.88 кг |
| Висота сидіння стільця | 235 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативний складаний стілець, інструкція |
| Матеріал | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





