
Складний переносний візок для продуктів Xiaomi Maiwei 55L Grey
3 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний переносний візок для продуктів Xiaomi Maiwei 55L Grey
Портативний дизайн, зручне складання
Універсальний переносний візок MAIWEI, має надзвичайно гнучку та портативну конструкцію зі спеціальним механізмом складання, що дозволить зберігати її як в багажнику, так і в приміщенні.
Матеріали преміум-класу, міцні та довговічні
Багатофункціональний візок MAIWEI виготовлений з високоякісного АБС-пластика і екологічно чистого поліпропілену, який забезпечує високу несучу здатність та хорошу ударостійкість виробу.
Крім того, завдяки використанню цього матеріалу, візок легко відмивати від плям за допомогою води та рушника.
Практичні колеса
Переносний візок MAIWEI оснащений двома колесами, з використанням еластичних гумових шин, які знижують рівень шуму та вібрацію при переміщенні по різним дорожнім покриттям.
Алюмінієва телескопічна ручка
У візку MAIWEI використовується телескопічна ручка, виготовлена з високоякісного авіаційного алюмінієвого сплаву.
Довжина цієї ручки близько 90 см для візка ємністю 35 л і 100 см для візка ємністю 55 л.
Візок MAIWEI – це дуже практичний та зручний аксесуар для походу за продуктами і переміщення особистих речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3300 г |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Вага каркаса | 3.3 кг |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Наявність стільчика | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Складаний переносний візок для продуктів, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴









