Акумуляторна запальничка Beebest Polar arc charging lighter L200 Black
Розкішний дизайн
Видно, що стильний глянсовий вигляд з класичним прямокутним дизайном - це перша привабливість, яку електрична запальничка BEEBEST L200 вражає користувача. Крім того, корпус запальнички виготовлений із високоякісного цинкового сплаву, що дає користувачеві надійне захоплення та дозволяє не турбуватися про слизькість виробу. Цей матеріал також має гарну стійкість до стирання.
Сучасний механізм запалення
У BEEBEST L200 використовується унікальний механізм запалення з перехресною іскрою, який допомагає процесу запалення протікати більш стабільно та швидко, особливо для обмеження ситуації, коли вогонь гасить вітер*. *Примітка: після використання, ви не повинні поспішати торкатися запальної голівки, тому що можете обпектися.
Просте та безпечне використання
Запальничка BEEBEST L200 має надзвичайно простий у використанні механізм. Спочатку користувачам потрібно відкрити захисну кришку, потім натиснути механічну кнопку збоку, щоб запалити і відпустити, закрити кришку, щоб «згасити» вогонь. Щоб забезпечити безпеку користувачів під час використання запальнички, в BEEBEST L200 інтегрований спеціальний ланцюг зарядки, який може автоматично відключатися, якщо пристрій неактивний протягом 10 секунд. Крім того, запальничка також оснащена температурним захистом, електростатичним захистом, захист від заряду та розряду на випадок, якщо температура запальнички занадто висока під час заряджання або використання.
Тривалий час роботи
Електрична запальничка BEEBEST L200 оснащена акумулятором ємністю 230 мАг для тривалого використання, яке може становити до тижня при повністю зарядженому акумуляторі. Користувачі можуть стежити за зарядом акумулятора, що залишився, завдяки світлодіодній смузі, що відображається на бічній стороні пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeeBest |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Електрична |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 г |
| Висота | 75.5 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Акумуляторна запальничка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










