
Автомобільний інвертор Перетворювач DC-AC Lydsto Car Inverter Standard 12V To 220V 100W YM-CZNBQ01
2 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний інвертор Перетворювач DC-AC Lydsto Car Inverter Standard 12V To 220V 100W YM-CZNBQ01
Швидка підзарядка в потрібний момент
Розряджений гаджет ніколи не буває вчасно. З портативним інвертором від Lydsto ви швидко зможете підзарядити гаджети, підключивши їх до прикурювача автомобіля (12V). Особливо слушний варіант для тих, хто багато часу проводить за кермом авто.
Універсальні роз'єми
Плюс цієї моделі в тому, що в ній є універсальні виходи для заряджання. Є як інтерфейс USB, так і вихід під розетку. Можна підключати до пристрою потужністю до 100Вт. Ефективність перетворення інвертора становить 85%.
Багаторівневий захист
У пристрої реалізована система багаторівневого захисту, яка захистить пристрій під час заряджання від короткого замикання, перегріву та інших проблем.
Комфортна робота
Вентиляційні елементи забезпечують циркуляцію повітря та захищають пристрій від перегріву під час роботи. Також рівень шуму складає всього 42 дБ, тому можете не переживати, що пристрій створюватиме неприємний блазень. Корпус виконаний з полікарбонату та ABS-пластику, що робить його стійким до дії ультрафіолету або температур.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 345 г |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Вхідна напруга | 12 |
| Вихід USB: | 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A |
| Вихідна частота: | 50 ± 3 Гц |
| Вихідна напруга | 220 |
| Глибина | 41 мм |
| Довжина шнура | 0.6 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Індикатор роботи | Немає |
| Комплектація | Автомобільний інвертор Перетворювач, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик, полікарбонат |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Роз'єми та порти: | Розетка, порт USB Type-C |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Колір | Білий |
| Енергоефективність: | ≥85% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




