Масажер для ніг Xiaomi Leravan EMS LF-FS001-PK Pink
Розслаблення і поліпшення кровообігу
Масажер для ніг Xiaomi LERAVAN EMS Pink (LF-FS001-PK) працює на технології EMS. Шляхом електростимуляції за допомогою мікрострумів масажер покращує кровообіг і знімає напругу в ногах. Пристрій має зручний формат у формі міні-килимка.
4 режими масажу
Масажер може виконувати 4 види масажу
Щоденний (для зняття втоми);
Протинабряковий (шляхом прискорення кровообігу);
Глибокий (робота з м'язами);
Доглядовий (для стрункості ніг).
Також можливо регулювати 10 варіантів інтенсивності.
Продуманий захист
Оскільки масажер забезпечує свій ефект завдяки впливу струму - особливо важливий момент безпеки. Під час увімкнення масажера активується режим найнижчої потужності. І також вмикається мінімальна потужність, якщо з масажера було прибрано одну з ніг.
Просте управління
Xiaomi LERAVAN EMS (LF-FS001-PK) має просте та інтуїтивно зрозуміле управління. Можна регулювати режими за допомогою кнопок на самому масажері, а можна керувати за допомогою підключення телефоном.
До тижня автономної роботи
Масажер працює від вбудованого акумулятора. Повного заряду пристрою буде достатньо до 7 днів роботи (за умови використання до 15 хвилин на день). Повна зарядка здійснюється за 2.5 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 10 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Насадки для педикюру | Ні |
| Область застосування масажера | Пальці ніг, Ступні |
| Регулювання інтенсивності масажу | ступінчаста |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональність масажера | Компресійний масаж, Вібраційний масаж, Розминаючий масаж |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.125 кг |
| Висота | 73 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер для ніг, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴





