-32%

Масажер для шиї Xiaomi Jeeback Neck massager G20 White
3 699 ₴
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 21608
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажер для шиї Xiaomi Jeeback Neck massager G20 White
Гідна альтернатива професійному масажу
Довге сидіння у фіксованому положенні під час роботи призводить до порушення циркуляції крові, затікання та напруження м'язів. Погане кровопостачання для мозку може призвести до мігрені, а напружена спина і шия - до остеохондрозу.
Портативний масажер для шиї від Jeeback – справжній порятунок від втоми після напруженого робочого дня. Завдяки трьом масажним голівкам Jeeback G20 впливає на більше зон. Електромагнітні імпульси третього покоління забезпечують миттєве розслаблення м'язів та знімають напругу. Масажні голівки з новим поколінням випромінювачів видають рівномірну пульсацію зі стабільних імпульсів, спричиняючи скорочення м'язів.
Jeeback G20 дизайн
Функція гарячого компресу
Три масажні голівки також підтримують функцію температурного впливу. Доступні 3 режими нагрівання.
4 техніки масажу
У масажері доступні 4 види масажу під різні цілі: розминаючий, акупунктурний, класичний та циркуляційний. Для вибору ідеального режиму також можна відрегулювати 15 видів інтенсивності.
Зручне керування через програму
Пристрій можна під'єднати до фірмової програми для простого керування та перемикання між режимами, налаштування інтенсивності та встановлення таймера. Також у комплекті йде спеціальний пульт, через який також можна здійснювати управління масажером.
Jeeback G20 управління через програму
Продуманий дизайн
Оновлена версія Jeeback G20 має L-подібну форму, завдяки чому центр ваги змістився вперед. Такий хід зручніше фіксує масажер на шиї, не даючи йому зісковзнути і не чинити тиску на сонну артерію. Вага масажера становить лише 160 грамів.
Характеристики
Вид масажу: Акупунктурний, розминка
Призначення: для шиї, для плечей
Вид масажера: масажний комір
Кількість насадок: 2
Вага: 0.16 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 160 г |
| Вид масажного впливу | Розминання, Вібрація |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 148 мм |
| Кількість програм | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 4 шт. |
| Кількість роликів | 3 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Область масажу | Шия, Плечі, Комірна зона |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер для шиї, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





