Вентилятор Deerma DEM-FD15W White
Свіже повітря в спекотну погоду
Вентилятор Deerma DEM-FD15W - підлоговий вентилятор, виконаний у мінімалістичному дизайні. Модель гармонійно впишеться в інтер'єр кімнати і не займе багато місця. З цим пристроєм ви забудете, що таке задуха, оскільки він забезпечує циркуляцію прохолодного повітря в спекотний сезон.
Продумана конструкція
Якісний пластик надає пристрою не тільки привабливого вигляду, але і забезпечує довговічність. Модель отримала 5 лопатей з біонічним дизайном. Це ефективний підхід, який дає змогу Deerma DEM-FD15W забезпечити швидкість подачі повітря і водночас безшумну роботу. Також можливо регулювати напрямок повітряного потоку — як по горизонталі (80-90°), так і вертикалі (25-30°).
3 режими роботи
Модель отримала кілька 3 швидкостей роботи, щоб ви могли вибрати оптимальний режим вентиляції. Вибирайте режими залежно від цілей - охолодитися в сильну спеку або підтримувати комфортний клімат у нічний час.
Продумана робота
Працює вентилятор від мережі. Конструкція не вимагає складної збірки. Тому ви можете насолоджуватися прохолодою відразу після розпакування. Регульована стійка дає змогу встановити цю модель як на підлозі, так і на столі або тумбі. На корпусі є перемикач для зміни режимів роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴










