Настінна сушарка для одягу Xiaomi MiUi 4.2m 20kg Ф24390 Silver
Сушарка з 4.2-метровим сталевим тросом
Настінна сушарка для одягу MiUi має практичний корпус з пластика АБС і обладнана сталевим тросом з нержавіючої сталі 304 довжиною 4.2 метра, на якому ви зможете розвішувати випраний одяг.
Вражаюча міцність
Міцний сталевий трос товщиною 1.5 мм, може витримувати навантаження 20 кг і легко висувається з корпусу підвісний сушарки. Так що навіть теплий зимовий одяг ви зможете просушувати без всяких проблем.
Компактна конструкція
Настінна сушарка для одягу MiUi має досить компактні габарити 12 x 8 x 6 см і приємне забарвлення, що дозволить їй вписатися в будь-який інтер'єр.
Тип:
Настінна сушарка для одягу
Бренд:
Матеріали:
АБС-пластик, нержавіюча сталь 304
Товщина троса:
1.5 мм
Довжина троса:
4.2 м
Максимальне навантаження:
20 кг
Розмір:
12 x 8 x 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Настінна сушарка для одягу, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




