Органайзер для будинку Xiaomi Xi Tianlong 55L Pink
Упорядковане зберігання речей з органайзером Xi Tianlong
Зручний органайзер Xi Tianlong місткістю 55 літрів просто необхідний у побуті. Адже в ньому можна зберігати речі для прання, а також чисті речі.
Виготовлений органайзер з поліпропіленового матеріалу, має кришку, що щільно закривається, і симпатичне забарвлення, яке буде відмінно поєднуватися з домашнім інтер'єром.
Щільно кришка домашнього органайзера, що закривається, дозволить зберегти речі від забруднень пилом і від вологи.
Розмір скриньки для одягу: 578 х 433 х 330 мм, тому вона не займе занадто багато простору у вашій кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 57.8 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Універсальне |
| Об`єм | 55 л |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 43.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Органайзер, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






