Рюкзак Xiaomi Mi Minimalist Urban Backpack 2 Dark Gray ZJB4161CN
Mi minimalist urban Backpack Grey — рюкзак, який виготовлений у сучасному дизайні, з високоякісних, зносостійких матеріалів, з певним рівнем водостійкості. Важливою особливістю рюкзака Mi minimalist urban є наявність термокармана, що безумовно надає рюкзаку особливої родзинки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 816 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









