
Рюкзак Runmi Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack Blue
399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Runmi Z Bag Ultra Light Portable Mini Backpack Blue
Стильний дизайн
Рюкзак має досить привабливий дизайн. Приємне забарвлення, зіпер з елегантними шнурочками для зручності відкривання/закриття, зовнішня кишенька — все має дуже гармонійний вигляд.
Практичний
Для виготовлення такого зручного рюкзака використовується комбінація нейлонової водонепроникної тканини, поліефірних і поліамідних волокон. Завдяки чому ваші речі залишаться сухими навіть у дощовиту погоду.
Крім того, щільні волокна перерахованих вище матеріалів характеризуються високим рівнем зносостійкості, що істотно продовжить період носіння рюкзака Z Bag.
Місткий
Попри компактні габарити, він досить місткий, тим більше, що, крім великого відділення на лицьовій стороні рюкзака, передбачена додаткова кишенька, у якій ви можете зберігати, наприклад: портмоне, проїзний, ключі та серветки. У великому відділенні рюкзака можна розмістити навіть 14-дюймовий ноутбук і 10-дюймовий iPad. У великому відділенні можна розташувати й інші девайси: смартфон, планшет, Power Bank, невеликий фотоапарат, навушники, а також окуляри, канцелярське приладдя та дрібні аксесуари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunMi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


