Рюкзак RunMi 90GOFUN all-weather function city backpack Blue
Рюкзак RunMi 90GOFUN all-weather function — нове слово серед міських рюкзаків. Багатофункціональний, легкий, зручний, захищений від дощу та розривів — він забезпечує комфортне життя в місті та збереження Ваших речей у безпеці. Рюкзак виготовлений із сучасних матеріалів — гідрофобної тканини Ripstop, зі щільністю 400D, яку дуже складно прорізати навіть ножем, і яка не пропускає воду. У рюкзаку передбачена система вентильованої спинки з полімерного матеріалу EVA, що забезпечує фантастичну легкість і гарну паропроникність. Завдяки наявності повітропроникної сітчастої спинки та таким же сітчастим плечовим лямкам рюкзак не перешкоджає вентиляції спини та плечової зони, що вирізняються найподовгогогою потовиділенням. Навіть у спекотному кліматі одяг під рюкзаком не промокатиме. Ергономічна S-подібна конструкція плечового ременя в комплексі з потовщеною підкладкою позбавить вас звичної втоми та дискомфорту під час довготривалого носіння рюкзака. Для надійнішої фіксації рюкзака, наприклад, під час їзди на велосипеді або занять спортом, на грудях передбачений додатковий ремінець, що з'єднує наплічні лямки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunMi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 660 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Ріпстоп |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак інструкція |
| Тип | Городской |
| Візерунки та принти | Інше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴




