Сумка Xiaomi RunMi 90GOFUN Fashionable Postman Bag
Надійна та довговічна сумка-поштальйонка стане зручною і досить місткою супутницею сучасного мешканця міста. Сумка підходить для перенесення на плечі, через плече, а також має можливість кріплення до валізи під час використання як ручна поклажа.
Сумка виготовлена з міцного поліестеру, що протистоїть розривам завдяки системі ripstop. Крім того, матеріал сумки захищає від потрапляння дощу у внутрішній простір.
Поштальйонка отримала надійну фурнітуру, яка чудово закриває кишені та навіть не пропускає вологу всередину сумки. Оскільки такі сумки часто використовують міські велосипедисти, зовнішня блискавка має світловідбивні елементи, які роблять власника помітнішим у темну пору доби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunMi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Кількість відділень | 2 |
| Комплектація | Сумка, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






