Прогрівач, електрогрілка Enchen M2 Moxibustion Instrument White
Подбайте про своє здоров'я
Припалювання — одна зі стародавніх китайських медичних методик.
Enchen М2, успадкувавши принцип тисячолітньої практики, вміло використовує сучасні технології термооброблення, щоб замінити традиційне припалювання відкритим полум'ям.
Enchen М2 використовує змінні насадки для припалювання виготовлені з натуральної полини, які випаровують лікувальні компоненти під час нагрівання.
Листя полину природним способом витримуються й ферментують, вручну просіюються для видалення гілок і обробляються за допомогою технології холодного оброблення, а потім піддаються грубому просіванню, тонкому просіюванню, селекції та іншим процесам.
Інтелектуальний термостатний контроль
За допомогою інтелектуальної системи контролю температури Enchen М2 регулює нагрівання в межах 50-70 oC.
Це дасть змогу не тільки вберегти ваше тіло від опіків, але й забезпечить ефективне засвоєння шкірою корисних компонентів, що містяться в подрібненій полині.
Комфортне припалювання
Температура припалювання 50 oC, з білою індикацією, рекомендується тим, хто часто сидить допізна та не висипається.
Температура припалювання 60 oC, із синьою індикацією, призначена для офісних працівників, письменників, водіїв, які багато часу проводять у сидячому положенні.
Температура припалювання 70 oC, рекомендується для спортсменів, які відновлюються після тренувань.
Компактні габарити
Пристрій для припалювання має досить компактні габарити 70 x 70 x 68 мм і важить приблизно 33 г, що дасть змогу вам брати його із собою куди завгодно.
До 2.5 годин роботи без підзаряджання
Вбудована літієва батарея ємністю 800 мА·год здатна забезпечити безперебійну роботу Enchen М2 упродовж 2.5 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів масажу | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 70 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 50 град. |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип грілки | Класична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 г |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 68 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Товар, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







