Ультрафіолетова дезінфікуюча лампа Deerma ultraviolet disinfection lamp UV100
УФ-лампа, яку легко зберігати та носити із собою
Звичайні бактерицидні лампи можуть стерилізувати тільки певні зони, і їх незручно переміщати та зберігати.
Бактерицидну лампу Deerma UV100 можна переносити в різні місця для використання. Вона як маленьке сонце, яке рухається в будь-який час, стерилізуючи навколишній її простір.
Зосередьтеся на знищенні бактерій, вірусів, кліщів
Ультрафіолетові промені UVC з довжиною хвилі 254 нм є основною смугою стерилізації. Компанія Deerma розробила УФ-лампу UVC з подвійною U-подібною довжиною хвилі 254 нм, яка може руйнувати структуру ДНК мікроорганізмів, запобігати синтезу білка, а потім вбивати бактерії, віруси та кліщі, забезпечуючи ступінь стерилізації 99.9%.
Малюк росте здоровим
Немовлята часто грають на килимках і беруть іграшки в рот, але в них низький імунітет і вони схильні до бактеріальних інфекцій.
Бактерицидна лампа Deerma UV100 може ефективно вбивати різні бактерії та віруси, як-от грибкові мікроорганізми албіканс, золотистий стафілокок і кишкову паличку, забезпечуючи дітям здорове середовище щодня.
Безперешкодна стерилізація опроміненням на 360°
Для збільшення енергії ультрафіолетового випромінювання в лампі використовується конструкція з подвійною трубкою, кварцове скло з високим коефіцієнтом пропускання, терміном експлуатації до 8000 годин і опроміненням на 360°.
Лампа вирізняється високою потужністю 25 Вт, чи то вітальня, спальня, кухня, ванна кімната, Deerma UV100 продезінфікує навколишній простір.
Віддалене керування
Ви можете керувати Deerma UV100 за допомогою мобільного застосунка, попередньо під'єднавши її через Bluetooth.
Ви також можете вибрати тривалість стерилізації 15/30/60 хвилин на свій розсуд.
Після досягнення встановленого часу лампа автоматично вимкнеться.
Відтермінування старту
Якщо ви вмикаєте Deerma UV100 вручну, то завдяки наявності програми відтермінування старту, вона активує УФ-стерилізацію через 15 секунд, щоб ви встигли залишити приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 27.9 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Час безперервної роботи | 60 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр трубки | 8 мм |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Комплектація | Ультрафіолетова дезінфікувальна лампа, інструкція, гарантійний талон |
| Кріпити | Настільне |
| Максимальна робоча напруга | 25 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Потужність | 25 |
| Потужність випромінювання | 25 Вт/м |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Рекомендована площа приміщення | 25 куб. м |
| Світловий потік | 254 лм |
| Стан | Нове |
| Середня тривалість роботи лампи | 8000 час |
| Термін експлуатації ламп | 8000 час |
| Ступінь знезараження повітря | 99.9 % |
| Таймер | Да |
| Тип лампи | Бактерицидна |
| Тип опромінювача | Закритого типу |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Цвет светодиода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 25 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴










