Пристрій для прогрівання ZDEER 2Max ZD-A10MAX
ZDEER 2Max — пристрій для прогрівання акупунктурних точок обладнаний великим LED-дисплеєм, фізичними кнопками керування, підтримує контроль температури нагрівання, яку можна відрегулювати в межах 40 °C-180 °C. Наявність вбудованого імпортного чипа MCU забезпечить точний контроль температури, що дасть змогу вберегтися від опіків. Для зручності використання ZDEER 2Max обладнаний двома ременями різної довжини. Це дасть змогу вам прогрівати плечі, шию, талію та ноги. Прогрівання так само прискорить кровообіг і підвищить загальний тонус організму.
Бажаєте купити пристрій для прогрівання Xiaomi ZDEER 2Max (ZD-A10MAX)? Телефонуйте або робіть замовлення через кошик!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Пристрій для прогрівання, інструкція, гарантійний талон |
| Машинне прання | Немає |
| Мінімальна температура нагрівання | 40 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Товщина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴










