-25%

Розумна свiтлова панель Yeelight Smart Light 6 pcs
7 999 ₴
5 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна свiтлова панель Yeelight Smart Light 6 pcs
Яскраві ігрові світи з Yeelight
Зробіть вашу гру ще більш імерсивною та захоплюючою за допомогою світлової панелі Yeelight Smart Light. Завдяки інтеграції з Razer Chroma RGB панель забезпечує інтерактивне RGB-підсвічування, повністю синхронізоване з геймплеєм.
Світло та ритм єдине ціле
Спеціально вбудований у блок мікрофон допоможе синхронізувати музичний ритм зі світловими ефектами. Влаштовуйте вечірку в стилі диско, Yeelight Smart Light гарантує вам потрібну атмосферу та ще більше незабутніх вражень.
Вибір управління за вами
Yeelight Smart Light сумісна з голосовими помічниками Alexa та Google Assistant. Тому ви можете користуватися зручним голосовим керуванням. Або встановіть на смартфоні фірмовий додаток Yeelight, щоб отримати повний доступ до функціоналу панелі.
Попередньо встановлені ефекти
Хочете влаштувати ніч кіно чи романтичну вечерю? 3 режими та 20 світлових ефектів допоможуть вам налаштувати освітлення залежно від ваших потреб.
Висока надійність
Висока якість збірки, чудова герметизація та збільшений термін служби світлодіодів (25 000 годин) забезпечують тривалу роботу світлової панелі. І навіть часті роз'єднання/з'єднання елементів не вплинуть на стабільну роботу та термін служби Yeelight.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 224 |
| Вага (г) | 224 г (1 панель) |
| Вологість | от 0 до 85 % |
| Можливість під'єднання: | WI-FI IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2 BLE |
| Гарантійний термін | 12 |
| Голосовий контроль: | Да |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Комплектація | Розумна світлова панель, інструкція, гарантійний талон |
| Лампочки в комплекті | Да |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Підсвітка | RGB, 16 млн кольорів |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Робоча температура | от -10 до +25 °С |
| Стан | Нове |
| Способ монтажа | Накладний |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основа) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴






