Світлодіодна лампочка Yijia LED rechargeable E27 light bulb 12W
Освітлення, навіть якщо немає електрики
Yijia LED rechargeable E27 lightbulb — акумуляторна лампочка, яка може працювати без електрики. Лампочка сумісна зі стандартним цоколем E27, тому її можна використовувати практично у всіх світильниках або люстрах. За наявності електрики лампочка заряджається, а в разі його відсутності здатна давати освітлення самостійно використовуючи накопичену акумулятором енергію.
До 6 годин роботи
Головний плюс цієї лампочки — вона працює як повноцінний ліхтарик. Вбудований акумулятор здатний забезпечити від 2 до 6 годин роботи без підзаряджання (залежить від потужності лампочки). Заряджання лампочки здійснюється під час під'єднання до мережі, час заряджання займає 6-8 годин (залежно від моделі).
Безліч варіантів застосування
Цей варіант можна використовувати як звичайну лампочку, так і ліхтарик. До комплекту входить спеціальний гачок, який кріпиться до лампочки. З його допомогою пристрій можна підвісити, у такий спосіб збільшивши площу освітлення. Особливо зручний варіант для освітлення на вулиці або вдома, якщо немає електроенергії.
Зручний перемикач
Перебої з електрикою — більше не проблема. Yijia LED rechargeable E27 lightbulb має зручний перемикач, який активує аварійний режим і лампочка перемикається на роботу від акумулятора. Колірна температура лампочки 8000-10000K. Термін експлуатації становить 50000 годин.
Надійні матеріали
Лампочка виготовлена з полікарбонату. Розсіювач зроблений із матеріалів із гарним світлопропусканням для стабільного та рівномірного освітлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення світлодіода | AlGaAs |
| Мінімальна колірна температура | 8000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Струм споживання | 1200 мА |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 12 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Товар, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








