
Монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27" BHR4975EU Black
7 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27" BHR4975EU Black
Бездоганність у чистому вигляді
Монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 став найкращим варіантом настільного периферійного обладнання для ПК. Він використовує IPS-матрицю, завдяки чому зображення буде яскравим і деталізованим. Захист від синього спектра дасть змогу тривалий час працювати без втоми. Кути огляду 178° дають можливість комфортно розташуватися біля екрана, не втративши якості картинки. Трибічні вузькі рамки чудово завершують композицію компактного корпусу в мінімалістичному стилі.
Чудове зображення
Якість зображення професійного рівня з роздільною здатністю FHD 1920×1080 дала змогу створити умови для трансляції максимально реалістичної картинки. Колірне охоплення sRGB 100% стало запорукою соковитості кожного відтінку без догляду в «брудні» варіації. Незалежно від того, з якою метою використовується обладнання (робота, дозвілля, навчання, ігри) — візуал буде приголомшливим.
Зниження синього випромінювання
Забудьте про синій спектр, який призводить до напруження сітківку. Модель сертифікована за стандартами TÜV Rheinland, що підтверджує нешкідливість випромінювань, що відбивається. З таким фільтром користувач зможе провести за комп'ютером набагато більше часу, що ніяк не зменшить його працездатність.
Ширококутний екран
У Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 прекрасні кути огляду — 178°. Маючи такі функціональні можливості, він забезпечує комфортний перегляд контенту під будь-яким кутом, хай де ви будете. Спотворення кольорів або форм об'єктів виключене. Підвищена світлопропускна здатність матриці IPS і якість FHD стали базою для ідеальної картинки.
Витончені тонкі рамки
Концепція зовнішнього оформлення використовує популярний метод 3-сторонньої тонкорамкової конструкції. За такого підходу зберігається витонченість усієї оболонки, а також створюються умови для комфортнішого сприйняття зображення, коли немає відволікального обрамлення. З таким корпусом багатооніторний формат стає візуально естетичнішим, а ефект занурення реалізується на всі 100%.
Витончена конструкція
Загалом корпус має дуже витончений вигляд, маючи товщину в найтоншому місці 7.5 мм. Завдяки цьому його можна розташувати на будь-якому столі в будь-яких інтер'єрних умовах. Задня панель плоска та не має витичних елементів. Максимально проста форма з лаконічним дизайном — найкраща у своєму роді.
Найвищий комфорт
Деталі, що відповідають за ергономіку, дають змогу створити комфортне середовище, зручне для тривалих робочих сесій. Положення монітора регулюється під будь-яким кутом. Навігація здійснюється всього за допомогою однієї кнопки. Нею ж монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 вмикають і вимикають. У вашому розпорядженні функціональні порти для під'єднання додаткового обладнання (VGA HDMI, DC IN, аудіовхід).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 1.0 |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 476 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 613.2 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Монітор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴

