Телевізор Xiaomi TV A2 55 Black
Більше екран — більше вражень
Тонка, практично непомітна тристороння рамка збільшує площу екрана, додаючи зображенню більше реалістичності. Висока роздільна здатність 4K забезпечує чудову глибину та деталізацію картинки, робить максимально чіткими та комфортними для сприйняття будь-які світлі та темні зони зображення. Отримуйте насолоду від яскравих образів і динамічних сцен на екрані Xiaomi TV A2.
Мінімалістичний дизайн
Екран телевізора обрамлений у тонку металеву рамку та встановлений на витонченій підставці. Лаконічний дизайн підкреслює сучасний стиль Xiaomi та допомагає телевізору легко вписатися в будь-який інтер'єр.
Професійна якість звуку
Два потужні динаміки по 12 Вт кожен наповнюють простір чистими деталізованими звуками у форматі Dolby Audio. Аудіосистема Xiaomi TV A2 підтримує подвійне декодування Dolby Audio + DTS-X, що підсилює імерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює тривимірний звук, створює повну ілюзію присутності в кінотеатрі.
Переваги Android
Xiaomi TV A2 під керуванням вдосконаленої ОС Android TV гарантує зручну навігацію й інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви отримуєте миттєвий доступ до тисяч фільмів і серіалів, а також застосунків на будь-який смак.
Інтелектуальний помічник Google Асистент
Попередньо встановлений Google Асистент дасть можливість керувати телевізором за допомогою голосових команд. Швидко знаходьте улюблені фільми, отримуйте інформацію про погоду та останні новини, натиснувши кнопку на пульті керування й віддавши відповідну команду. Ви навіть можете керувати розумними пристроями домашньої екосистеми, користуючись можливостями смарт-керування.
Зручний пульт
Пульт дистанційного керування з окремими кнопками популярних сервісів дає можливість простим натисканням на кнопку керувати контентом і параметрами телевізора.
З маленького екрана на великий
Насолоджуйтеся улюбленим контентом у чудовій якості та забудьте про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast і Miracast ви можете легко перемістити зображення з вашого смартфона на великий екран Xiaomi TV A2, щоб продовжити перегляд із максимальним комофртом.
Потужна продуктивність
Сучасний чотириядерний процесор А55 у поєднанні з 2 ГБ ОЗП і 16 Гб ПЗП підтримує чудову якість картинки, забезпечує плавну роботу будь-яких застосунків і швидку реакцію на команди.
Вибирайте зручніше під'єднання
Xiaomi TV A2 з підтримкою Wi-Fi 2,4G/5GHz і Bluetooth 5.0 дає змогу знайти простий спосіб під'єднання і швидко адаптуватися до різних робочих сценаріїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 1:1 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 11.23 кг |
| Висота | 778.3 мм |
| Глибина | 279.9 мм |
| Ширина | 1225.8 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Підтримка 3D | Так |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Підтримка Skype | Так |
| Таймер сна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Телевізор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴




