Телевізор Xiaomi Mi TV Q1E 55 Grey
Перехід на квантову чіткість
Телевізор Mi TV Q1E 55 втілив у собі найкращі інновації: технологію квантових точок для поліпшеної кольоропередавання, 4K QLED дисплей розміром 55", операційну систему Android TVTM 10, кінематографічні опції Dolby Vision® і HDR 10+, інструмент голосового керування. Особливістю стало зображення: воно здатне показати новий рівень візуалу, який подарує незабутні відчуття повного занурення. Доповнене глибоким стереозвучанням, воно формує паралельну реальність, доступну на екрані.
Новий формат QLED-екрана
Завдяки застосуванню матриці на основі квантових точок нанорозміру, екран QLED здатний зображати набагато більше відтінків, ніж його попередники — 1.7 млрд кольорів. Охоплення спектра DCI-P3 дорівнює 97%. Пориньте у світ чистих відтінків, яскравих і насичених кольорів, повної реалістичності та приголомшливої деталізації.
Роздільна здатність 4K UHD
Учетверо чіткіша картинка досягається на полотні з роздільною здатністю 4K Ultra HD. Це дало змогу чітко промальовувати кожну деталь, отримавши в підсумку ідеальне зображення підвищеної чіткості. На такому екрані будь-який контент матиме ідеальний вигляд, хай що був зайнятий користувач. Оцініть пишність картинки, не пропустивши жодної деталі.
Пропрацьований контраст
На якість зображення істотно впливає те, наскільки вона контрастна. За допомогою технологій Dolby Vision і HDR10+ кожен кадр тішитиме найчистішими відтінками без «брудних» варіацій. Взявши за основу ідеальні білий і чорний, вийшло поліпшити деталізацію завдяки загальному опрацювання колірної палітри, що базується на цих відтінках.
Плавна динаміка відео
Для поціновувачів крутих динамічних сцен телевізор Mi TV Q1E 55 стане ідеальним майданчиком для перегляду контенту. Використовуючи технологію MEMC, творці моделі змогли досягти підвищеної чіткості в динаміці, що дуже важливо під час відтворення відео у фільмах та іграх. Прибравши нестабільність і тремтіння під час зміни кадрів із зображенням об'єктів, що швидко переміщаються, вийшло домогтися тієї картинки, яку ви бачите.
Безрамкова концепція
Ідеальне рішення з дизайнерської та практичної точки зору. Актуальний на сьогодні мінімалізм щільно пов'язаний із практичною користю від застосування тонкої рамки: він практично не створює меж між тим, що відбувається на екрані та реальністю. Так ви повністю поринете в те, що відбувається, а за багатоекранного формату перегляду нічого не заважатиме сприймати картинку цілісно.
Преміальний дизайн
Тонкі рамки зроблені з алюмінієвого сплаву, як і підставка. Матеріал гранично міцний і має чудовий вигляд, доповнюючи загальний лаконічний образ телевізора. Сучасний дизайн у всій його пишноті. Зробіть ваш будинок стильним разом із прогресивною технікою.
Знайома операційна система
У розпорядженні користувача величезний каталог із програм, підтримуваних в оболонці операційної системи Android TVTM 10. Понад 7 000 програм із доступом до найпопулярніших ресурсів: відеохостингів, онлайн-кінотеатрів, музичних підборок, подкастів та ін. 400 000 фільмів, серіалів та улюблених ігор уже готові скрасити ваше дозвілля.
Частина системи розумного дому
Телевізор Mi TV Q1E 55 ідеально вписується в комплект обладнання, що вже наявний. Організувати систему розумного дому, додавши до нього цю техніку, нескладно. Водночас ви отримуєте доступ до голосових команд, за допомогою яких можна регулювати параметри функціонування будь-якого девайса.
Голосове керування
Для пошуку застосунків, улюблених фільмів і моніторингу необхідної інформації тепер не обов'язково вручну набирати кожен пошуковий запит — цю процедуру істотно спрощує опція Google Assistant. Досить лише почати запит із фрази «Окей, Гугл!», щоб система прийшла в негайну готовність.
Перегляд із двох екранів
Дублювання екрана з переведенням зображення з малого полотна на великий став зручним способом поділитися інформацією, застосовуючи технології Miracast і Chromecast. Мобільний телефон або планшет буде джерелом, а трансляція буде здійснюватися за допомогою телевізора. Грати, слухати музику, дивитися фільми та домашні архіви фото тепер стало ще комфортніше.
Потужна аудіосистема
Mi TV Q1E 55 має набір потужного стереообладнання, яке покаже всю красу звучання кінематографічного рівня, за яке відповідають технології Dolby Audio і DTS-HD. Водночас вони використовують 6 динаміків системи 15 Вт як основу. Винятково реалістичне звучання потішить кожного слухача.
Продуктивний процесор
Однією з основних частин апаратного складника став процесор Cortex-A55: 4 ядра, 32 Гб ПЗП і 2 ГБ ОЗП формують продуктивний у роботі чип. Підтримка будь-яких застосунків, робота без помилок, якісне передавання сигналу — все це стало основою для створення ідеальних
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 1:1 |
| Колір | Сірий |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 14.2 кг |
| Висота | 767 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Ширина | 1230.4 мм |
| Зображення | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Підтримка 3D | Так |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка Skype | Так |
| Таймер сна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Телевізор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴








