-13%

TV Приставка Xiaomi Mi Box S 2nd Gen MDZ-28-AA
3 999 ₴
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TV Приставка Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Xiaomi TV Box S - — це пристрій, який зробить революцію в тому, як ви дивитеся фільми та програми. Це наступний крок у розвитку популярної серії Xiaomi Mi Box, а із системою Google TV ви зможете насолоджуватися розвагами на новому рівні.
Дивіться улюблені фільми у форматі 4K Ultra HD з підтримкою Dolby Vision і HDR10+, щоб кожна деталь була чіткою і мала реалістичніший і захопливіший вигляд. Компактний пристрій також підтримує технології Dolby Atmos і DTS-HD, забезпечуючи чудове кінематографічне звучання, не виходячи з дому. Зробіть показ фільмів ще захопливішим за допомогою Xiaomi TV Box S (2-го покоління) і подивіться, як легко почати насолоджуватися нескінченною кількістю розваг.
Система Google TV з Google Assistant і Chromecast
Забудьте про обмеження традиційного телебачення і пориньте у світ необмежених розваг з Xiaomi TV Box S (2-го покоління). Пристрій працює на платформі Google TV, що дає змогу легко та швидко користуватися різноманітним контентом, а вбудований Google Assistant дає змогу керувати пристроєм за допомогою голосових команд.
Крім того, за допомогою технології Google Chromecast ви можете легко транслювати свої улюблені фільми та програми зі своїх мобільних пристроїв на телевізор. Зробіть перегляд телевізора ще більш інтуїтивним і комфортним за допомогою Xiaomi TV Box S (2-го покоління).
Висока продуктивність і сучасні відео- та звукові
технології Завдяки швидкому та потужному чотириядерному процесору та 2 ГБ оперативної пам'яті Xiaomi TV Box S (2-го покоління) здатний працювати без збоїв і підтримувати розширені функції. Завдяки сучасним технологіям, як-от Dolby Vision і Dolby Atmos, ви зможете насолоджуватися найвищою якістю зображення і звуку. Нехай Xiaomi TV Box S (2-го покоління) наповнить ваше життя емоціями та затягне у світ мультимедійних розваг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.142 кг |
| Входи і виходи | HDMI 2.1, Аудіовихід |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Оснащення | Smart TV |
| Стан | Новий |
| Тип | Смарт приставка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота | 16.7 мм |
| Довжина | 95.25 мм |
| Ширина | 95.25 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Google Android |
| Комплектация | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth 4,2 |
| Відеокарта: | Mali-450 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Xiaomi Mi Box S, Пульт дистанційного керування, Інструкція користувача, Адаптер живлення, Кабель HDMI, Гарантійний талон |
| Макс. місткість карти пам'яті: | 64 Гб |
| Органи керування: | Bluetooth-пульт, Голосове керування |
| Підтримувані формати файлів: | Відео декодер: 4K@60fps, VP9, H.265, H.264, MPEG1/2/4, VC-1, Real8/9/10, Формат відео: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4, 3D, Аудіо декодер: DOLBY, DTS, Формат аудіо: MP3, APE. Flac, Декодер зображень: JPG, BMP, GIF, PNG, TIF |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Розміри та вага: | Розміри: 95.25 x 95.25 x 16.7 мм, Вага: 147 г |
| Стандарт WiFi: | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Технології та функції: | IPTV, Підтримка інтернет-сервісів, Веббраузер |
| Тип вбудованої пам'яті: | eMMC |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Колір | Чорний |
| Частота Wi-Fi: | 2.4 ГГц /5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



