-32%

Точковий світильник Yeelight single spotlight C2201 White
2 199 ₴
1 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точковий світильник Yeelight single spotlight C2201 White
Yeelight Single spotlight C2201 — новинка в світу точкового освітлення. Рухома конструкція — 350° по горизонталі та 90° по вертикалі — забезпечує різноманітність світлових сценаріїв. Підбирайте оптимальний для будь-якого завдання.
Світильник Yeelight Singlespotlight C2201 під'єднується до застосунку. Міняйте дистанційно не тільки колірну температуру та яскравість, але и підбирайте один з 16 мільйонів відтінків.
Познайомте світильник з голосовими помічниками, у зокрема «Алісою».
Технічний опис
Тип: світильник стельовий
Потужність: 60 Вт
Кут нахилу: 350°/90°
Колірна температура: 2700-6500K
Світловий потік: 350 лм
RGB: да
Кількість відтінків: 16 млн.
Керування за допомогою голосових помічників: так
Тип ламп: світлодіодна
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
Модуль зв'язку Wi-Fi: 802.11a/b/g/n
Голосовий помічник: Google Assistant, Аліса, Салют, Amazon Alexa
Монтаж: прихований
Кріплення: настінне, стельове
Ступінь захисту: IP20
Розміри: 130 x 70 x 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Світильник, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴





