Точковий світильник Yeelight single spotlight C2202 Black
Yeelight Single spotlight C2202 — новинка в світу точкового освітлення. Рухома конструкція — 350° по горизонталі та 90° по вертикалі — забезпечує різноманітність світлових сценаріїв. Підбирайте оптимальний для будь-якого завдання.
Світильник Yeelight Singlespotlight C2202 під'єднується до застосунку. Міняйте дистанційно не тільки колірну температуру та яскравість, але и підбирайте один з 16 мільйонів відтінків.
Познайомте світильник з голосовими помічниками, у зокрема «Алісою».
Технічний опис
Тип: світильник стельовий
Потужність: 60 Вт
Кут нахилу: 350°/90°
Колірна температура: 2700-6500K
Світловий потік: 350 лм
RGB: да
Кількість відтінків: 16 млн.
Керування за допомогою голосових помічників: так
Тип ламп: світлодіодна
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi
Модуль зв'язку Wi-Fi: 802.11a/b/g/n
Голосовий помічник: Google Assistant, Аліса, Салют, Amazon Alexa
Монтаж: прихований
Кріплення: настінне, стельове
Ступінь захисту: IP20
Розміри: 130 x 70 x 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Світильник, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






