
IP-камера відеоспостереження Xiaomi C400 MJSXJ11CM BHR5316CN BHR6619GL
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження Xiaomi C400 MJSXJ11CM BHR5316CN BHR6619GL
4 мільйони пікселів, ультрачітке зображення
Новий, модернізований, 4 мільйони пікселів, вихідна якість зображення до 2,5 K, деталі мають чіткіше зображення. 2.5 K означає, що горизонтальна роздільна здатність екрана становить понад 2500 пікселів, а роздільна здатність смарт-камери Xiaomi 2 PTZ 2560x1440.
Об'єктив F1.4 з великою діафрагмою 6P
Об'єктив із великою апертурою F1.4 має в кілька раз більше вхідного сигналу на світильник, порівнюючи з F2.0. З об'єктивом 6P, він може ефективно знизити втрати зображення.
Нічне середовище
Версія Xiaomi Smart Camera 2 PTZ має вбудоване інфрачервоне світло 940nm, нічна картинка чиста без червоних світлових плям.
360° панорамний вигляд, можна спостерігати більш комплексно
Лінза може гнучко повертатися вгору та вниз, вліво та вправо. Коли ви увімкнете камеру віддалено, ви зможете побачити панорамний вигляд ситуації вдома, даючи вам відчуття безпеки у всіх аспектах.
Великий діаметр спікера
Високоякісний гучномовець великого діаметра покращує якість стереозвуку і водночас робить звук голоснішим.
Al людське виявлення, автоматичне людське відстеження
Вбудований модуль виявлення AI humanoid може швидше розпізнавати контур людської форми й автоматично відстежувати та знімати його.
Мікросхема безпеки Mijia
Захист даних за стандартами якості, кожен чип має унікальний особистий ключ і сертифікат, який ефективно гарантує передавання даних і безпеку зберігання.
2,4 ГГц/5 ГГц, дводіапазонний, Wi-Fi з'єднання швидке і стабільне
Підтримка 2,4 ГГц/5 ГГц дводіапазонний Wi-Fi зменшує перешкоди сигналу, вищу швидкість передавання й стабільніше з'єднання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 318 г |
| Висота | 119 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 5 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Кут нахилу | 106 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 78 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Світлосила об'єктива | 1.4 F |
| Тип об'єктива | Трансфокальний |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Користувацькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Взаємодія зі смартфоном | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Камера, Кабель microUSB, Набір для кріплення, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Поворотний корпус: | Да |
| Сумісність | Android, iOS; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



