
IP-камера відеоспостереження Xiaomi C300 XMC01 BHR6540GL
2 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження Xiaomi C300 XMC01 BHR6540GL
Надчітке зображення 2K HD
Xiaomi Smart Camera C300 використовує надчітку технологію HD* для захоплення детальніших зображень. Насолоджуйтеся поліпшеним візуальним сприйняттям завдяки повністю оновленій технології Ultra-Clear HD 2K. Справжня чіткість у кожному кадрі.
Велика апертура F1.4
Об'єктив із великою апертурою F1.4 пропускає набагато більше світла, даючи змогу отримувати деталізовані зображення навіть в умовах низької освітленості.
Модернізований об'єктив 6P
Повністю модернізований об'єктив ефективно зменшує заломлення світла для чіткіших і деталізованіших зображень.
Чіткі зображення навіть за слабкого освітлення
IP-камера Xiaomi Smart Camera C300 обладнана високочутливим датчиком зображення U2028 і зображає кольорове відео навіть в умовах низької освітленості.
Відтворення відео з камери на вашому пристрої
Просто попросіть свій розумний годинник Mi Smart Clock відтворювати відео в реальному часі з вашої камери.
Виявлення людини за допомогою ШІ
Завдяки поєднанню застосунків глибокого навчання, а також алгоритмів і оптимізації мережі ШІ ефективно фільтрує помилкові спрацьовування для підвищення точності.
Панорамний огляд на 360°
Камера обладнана двовісовим мотором панорамування-нахилу-зубума з кутом огляду 360° по горизонталі та кутом огляду по вертикалі 108°.
Двосторонні голосові виклики в режимі реального часу
Підтримує двосторонній голосовий виклик у режимі реального часу, який схожий на розмову обличчям до обличчя, тому ви можете спілкуватися з близькими людьми, хоч би де ви перебували.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 327 г |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 5 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 78 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Світлосила об'єктива | 1.4 F |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Взаємодія зі смартфоном | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Камера, Кабель, Набір для кріплення, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Поворотний корпус: | Да |
| Сумісність | Android, iOS; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



