Електрична зубна щітка Soocas SO WHITE EX3 Pink
Компактна та легка звукова електрична зубна щітка зі стильним дизайном, перетворює догляд за зубами на задоволення. Усемеро ефективніше від звичайної щітки, покращує стан ясен, освітлює зуби удвічі ефективніше. Має зручну нековзну ручку, вологозахист IPX7, тир режиму роботи, бездротову зарядку та тривалий час роботи до 25 днів — від одного заряду.
Усемеро ефективніші від звичайної щітки
Унікальна конструкція щітки дає змогу підвищити ефективність роботи на 40%. Попри свої мініатюрні розміри, мотор здатний розвивати швидкість 31000 обертів за хвилину. Socas EX3 So White Sonic Electric Toothbrush видаляє всемеро більше нальоту у важкодоступних місцях, порівнюючи зі звичайною зубною щіткою.
Освітлює зуби вдвічі ефективніше
Soocas EX3 So White повертає зубам природну білину удвічі ефективніше, порівнюючи зі звичайною зубною щіткою. Чудовий результат уже після 1 тижня використання. Видаляє на 100% більше потемнінь із зубної емалі та освітлює ваші зуби лише за один тиждень.
Дбайливе очищення
Високоякісні м'які щетинки — DuPont, оброблені за спеціальною технологією, ефективно очищають порожнину рота, не наносячи ушкоджень ясен і подряпин на поверхні зуба. Водночас кожна зі щетинок міцно закріплена в основу, що допомагає уникнути їх випадання в процесі чищення та позбавить дитину можливого відчуття дискомфорту.
Екологічно чисті матеріали
Socas EX3 So White Sonic Electric Toothbrush виготовлена з матеріалу виробництва США, безпека якого підтверджена дослідженнями — гіпоалергенного пластику з гумовими елементами, які дають змогу надійно утримувати зубний пензель у дитячій ручці і добре почистити зубки.
25 днів роботи
Вбудована літієво-іонна акумуляторна батарея має тривалий термін експлуатації та не має ефекту пам'яті, порівнюючи з NiMH-батареями. Її заряду вистачає на 25 днів звичайного використання. Попередній рівень заряду відбивається індикатором на ручці щітки. Вам більше не потрібно побоюватися раптового розряджання за час чищення зубів, розумна зубна щітка нагадає вам заздалегідь про потребу підзарядити її.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soocas |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 16 годин |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи (год): | до 25 днів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 700 мА·год |
| Клас захисту | IPX7 |
| Комплектація | Зубна щітка USB-кабель Насадка, Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 0,5 Вт |
| Напруга (В): | 1,2 В |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




