Светильник Opple LED Rechargeable Wall Lamp 26cm MT002-4X
Бездротова конструкція відкриває широкі можливості для використання освітлювального приладу. Він може бути встановлений буквально в будь-якому місці — на стіні або стелі, у шафі або на сходовому марші. Світильник випромінює тепле жовте світіння, що робить його комфортним для очей дорослих і дітей.
Магнітне кріплення;
Просте встановлення в будь-якому місці;
Тонкий режим настроювання яскравості;
Освітлює ваш будинок упродовж 365 ночей;
Висока автономність;
Сенсорне керування;
Заряджання Type-C;
Інноваційна магнітна конструкція зі зручним встановленням.
Бездротовий сенсорний світильник Xiaomi OPPLE має інноваційну конструкцію з магнітним кріпленням, яке міцно утримує його на базі в будь-якому положенні. Водночас світильник так само легко знімається, як і ставиться. Темної ночі світло можна взяти прямо із собою й сміливо йти назустріч темряві.
Для будь-якого приміщення.
Основа у формі дає змогу розмістити світильник на будь-якій поверхні, у спальні, на сходах, у коридорі, у ванній кімнаті, у дитячого ліжечка, біля шафи й взагалі скрізь, де потрібне мобільне джерело світла.
На кутку ліжка
У шафі. Неймовірно зручна річ для пошуку одягу
У ванній кімнаті. М'який і ніжний рахунок не засліплює пізньої ночі.
* Не допускається повторне використання клейкої основи. Зрив основи може завдати шкоди поверхні стіни, тому перед приклеюванням треба грамотно вибрати місце.
Тонкий режим настроювання яскравості
Світильник може працювати в широкому інтервалі настроювання яскравості. Низький режим підходить для ролі нічника, який ледь розганяє темряву та не сліпить очі, а вищий режим краще підходить для комфортного освітлення оточення. Нічнику OPPLE не потрібна розетка, завдяки вбудованому акумулятору аж на 1800 мА·год він здатний слугувати дуже довго, а зарядити його можна навіть від Powerbank.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Opple |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 260 |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Категорія товару | Товари для дому |
| Комплектація | Нічний світильник, Магнітне кріплення/двобічний скотч, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Подкатегория товаров | Лампа LED |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип ґаджета | LED лампа |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


