Стельовий світильник Yeelight C2001C550 Ceiling Light 550mm
Розумний стельовий світильник Yeelight C2001C550 стане прекрасним доповненням до сучасного інтер'єру. Тонкий, круглий дизайн вирізняється своєю довговічністю та мінімалізмом. Зручне керування колірною температурою й настроювання яскравості за допомогою помічника або програми підвищує комфорт використання. Створіть правильну атмосферу з Yeelight C2001C550 і насолоджуйтеся теплим, приємним кольором.
Проста та міцна конструкція дасть змогу вам насолоджуватися приємним світлом упродовж тривалого часу. Металева облямівка додатково надає виробу елегантного вигляду. Кругла, тонка форма та білий колір світильника роблять його ідеально вписується в сучасний інтер'єр.
Інтелектуальне керування
Зручно керуйте домашнім освітленням за допомогою голосу або телефона. Завдяки кросплатформній сумісності ви можете керувати стельовим світильником Yeelight C2001C550 за допомогою голосового помічника або смартфона. Лампа сумісна з Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Homekit і Samsung SmartThings. Крім того, технологія SLISAON, завдяки активації опції «Flex Switch» в застосунку, дає змогу дистанційно керувати освітленням, навіть якщо лампа була вимкнена за допомогою перемикача дзвона.
Керувати лампою можна двома способами: за допомогою застосунків або контролерів: пульта дистанційного керування Bluetooth (входить до комплекту) і перемикача Smart Dimmer (продається окремо). Застосунок дає змогу вам керувати освітленням із будь-якого місця, коли ви хочете. Персоналізуйте колірну температуру, увімкніть/вимикайте лампу або змініть режими роботи відповідно до ваших потреб. А за допомогою пульта дистанційного керування та Smart Dimmer ви можете регулювати освітлення, навіть не встаючи з дивана. Крім того, пульт дистанційного керування Bluetooth компактний і не займе багато місця.
Відрегулюйте температуру освітлення відповідно до ваших потреб
Лампа дає змогу зручно контролювати колірну температуру (від 2700K до 6500K). Це дає змогу встановити денний режим, коли зовнішнього світла недостатньо, або нічний режим, який дасть змогу вам заснути. У нічному режимі яскравість світла знижується до мінімуму. Виберіть відповідний для вас режим і насолоджуйтеся можливостями, пропонованими лампою Yeelight.
Порівнюючи з іншими аналогічними продуктами, світло, випромінюване стельовим світильником Yeelight C2001C550, тішить око. Крім того, CRI — це 95Ra. Це означає, що лампа виробляє природні та справжні кольори. Попрощайтеся із сірими та нудними кольорами кімнат, лампа Yeelight освітить вашу кімнату яскравими барвами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Довжина | 550 см |
| Ширина | 550 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Лампа, Кріплення, Інструкція, гарантійний талон |
| Місце застосування: | Для вітальні, для кухні, для спальні |
| Робоча вологість | 0%-85%RH |
| Робоча температура | -10℃ ~40℃ |
| Температура світла, K: | 2700 K , 6500 K |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Форма світильника | коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




